O NAS

RESTAURACJA WIKTORIA


Serdecznie zapraszamy Państwa do Restauracji Wiktoria położonej w centrum Mirca. Jest to idealne miejsce na zorganizowanie wesela, rodzinnej uroczystości, bankietu czy imprezy okolicznościowej, a także na codzienne spotkania w gronie znajomych. Panuje tutaj niepowtarzalny klimat i miła, rodzinna atmosfera. Przytulny nastrój zapewnia stojący w głębi kominek oraz ciepłe barwy wnętrza. Dodatkowo w restauracji można zagrać w bilard, piłkarzyki lub darta a także jest możliwość zobaczenia meczu na dużym ekranie. Na zewnątrz znajduje się ogródek piwny.
Restauracja ” Wiktoria” dysponuje trzema klimatyzowanymi salami”. Mniejsza to świetne miejsce na spotkanie w rodzinnym gronie z okazji chrzcin czy urodzin. Większa sala to doskonałe miejsce na zorganizowanie przyjęcia weselnego. Zarówno dekoracje sal jak i menu na każdą uroczystość ustalane są indywidualnie.
Szeroka oferta restauracji obejmuje zarówno dania mięsne, ryby, sałatki, przekąski, desery oraz pizze w dużym rozmiarze. Posiadamy kompletne zaplecze kuchenne, a dania przez nas serwowane są od początku do końca naszego wyrobu.