NASZA OFERTA

WESELA

Ślub i przyjęcie weselne to najważniejsze chwile w życiu każdej pary zakochanych. Staramy się sprawiać, żeby były one najpiękniejsze dla nowożeńców i niezapomniane dla ich gości.

W tym wyjątkowym dla Państwa dniu proponujemy specjalnie komponowane na tą okazję menu. Preferujemy i polecamy naszym klientom kuchnie polską jednak na życzenie jesteśmy w stanie przygotować każdy rodzaj potrawy. Młoda Para na czas trwania wesela dostaje pokój dla nowożeńców gratis. Jesteśmy w stanie zorganizować przyjęcie weselne do 180 osób. Dodatkowo na życzenie klienta, oferujemy również „stół wiejski”, tort, wystrój krzeseł dla gości oraz pokoje hotelowe.

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Organizujemy zarówno małe imprezy takie jak :
– urodziny,
– imieniny,
– przyjęcia z okazji chrztu,
– pierwszej komunii,
– spotkania rodzinne lub klasowe,
– oraz większe uroczystości m. in.: wesela, studniówki, sylwester.

Menu ustalane jest zawsze indywidualnie i tak dobierane aby spełniło wszystkie oczekiwania naszych klientów.

CATERING

Zapewniamy catering podczas imprez okolicznościowych organizowanych zarówno w domach klientów indywidualnych jak i w naszych salach. Dostarczamy obiady oraz wszelkie posiłki na zamówienie klienta. Obiady podajemy w opakowaniach jednorazowych wraz ze sztućcami w komplecie.

POKOJE

Dysponujemy bazą noclegową. Dla naszych gości mamy 7 wygodnych pokoi z łazienkami. Wyposażone są one w TV oraz dodatkowo w całym obiekcie można skorzystać z bezprzewodowego internetu